Objem srca 2021 – DOBRODELNA PRIREDITEV – ZAHVALA

Zahvala vsem, ki ste prispevali, da smo lahko skupaj naredili nekaj dobrega.

Prijazno vabimo k sodelovanju in podpori dobrodelnega OBJEMA SRCA 2021, v okviru katerega zbiramo finančna sredstva za dolgotrajno bolne otroke.

OGLED KONCERTA:

Pošljite sporočilo SMS s ključno besedo OBJEMSRCA1, OBJEMSRCA5 ali OBJEMSRCA10 na številko 1919 in prispevali boste 1, 5 ali 10 EUR za dobrodelno prireditev OBJEM SRCA 2021.

Prispevajo lahko uporabniki mobilnih storitev Telekoma Slovenije in drugih operaterjev.

Pravila in pogoji za sodelovanje pri storitvi SMS-donacija so objavljeni na spletni strani www.jenamena.si.

OBJEM SRCA lahko podprete tudi z nakazilom na TRR IBAN SI56 0400 1004 7456 851 (T) NOVA KBM d.d. (s sklicem oz. namenom nakazila OBJEM 2021) ali z nakupom umetniških slik ljubiteljskih slikarjev, ki si jih lahko ogledate v katalogu https://jenamena.si/ktd-crensovci/dogodki/splosno/394-objem-srca-katalog-slik.

HVALA, da zmoremo skupaj objemati srca …

PREDSTAVITEV:

dopis_objem_srca_2021