Osnovna šola Franceta Prešerna Črenšovci

Govorilne ure

DOBRO JE VEDETI …

  • Govorilne ure so namenjene pravočasni in sprotni obveščenosti staršev o napredovanju njihovih otrok. Učitelji se s starši in učenci pogovorijo o delu otroka v šoli in doma.
  • Učitelji (razrednik) in starši se za dopoldansko ali popoldansko govorilno uro predhodno dogovorijo z najavo preko e-Asistenta.
  • Govorilne ure za starše bodo s strani učiteljev organizirane v skladu s smernicami in priporočili NIJZ preko telefona, e-Asistenta, spletnih učilnic ter videokonferenc.
  • V popoldanskem času starši lahko govorilno uro na omenjene načine opravijo tudi z učitelji nerazredniki.
  • Govorilnih ur v fizični obliki, v prostorih šole, zaradi zdravstvenih razmer do nadaljnjega ne bomo izvajali, razen v izjemnih primerih (v skladu z varnostnim protokolom).

 

I. Govorilne ure za starše in učence v dopoldanskem času

Zap. št. Ime Priimek Dan (starši) Ura (starši) Dan (učenci) Ura (učenci)
1.        Avgust Bukovec po dogovoru po dogovoru po dogovoru po dogovoru
2.        Tomi Bušinoski torek 11.35–12.20 petek 9.55–10.40
3.        Nataša Čeh ponedeljek 7.10–7.55 četrtek 7.10–7.55
4.        Elvir Denić petek 8.00–8.45 petek 7.05–7.50
5.        Vida Dugar petek 8.00–8.45 torek 11.20–12.05
6.        Sara Fekonja ponedeljek 12.00–12.30 torek 11.00–11.30
7.        Majda Frančič torek 8.50–9.30 četrtek 12.30–13.10
8.        Tibor Frančič četrtek 11.35–12.20 ponedeljek 8.50–9.35
9.        Renata Gabor torek 8.50–9.35 sreda 10.30–11.15
10.     Sonja Gjerkeš Ščančar torek 9.40–10.25 petek 7.45–8.30
11.     Romana Glavač torek 10.30–11.15 petek Po potrebi
12.     Mitja Gomboc sreda 13.40–14.25 torek 8.00–8.45
13.     Bojan Horvat / / / /
14.     Metka Husar Černjavič ponedeljek 8.00–8.45 ponedeljek 12.25–13.10
15.     Tanja Karlovčec torek 8.30–8.50 petek 7.30–7.55
16.     Lea Kociper petek 9.55–10.40 ponedeljek 12.25–13.10
17.     Ines Kovačić po dogovoru po dogovoru po dogovoru po dogovoru
18.     Majda Ladič četrtek 9.00–9.30 četrtek 7.30–7.55
19.     Nataša Litrop ponedeljek 8.00–8.45 ponedeljek 8.55–9.35
20.     Danica Medved ponedeljek 8.50-9.30 torek 8.00–8.45
21.     Gabrijela Novak petek 9.40 –10.25 torek 12.10–13.55
22.     Nataša Novak ponedeljek 8.50–9.35 četrtek 7.10–7.55
23.     Doroteja Omar Horvat sreda 11.20–12.05 ponedeljek 8.00–8.45
24.     Jelka Pal Sreda 8.50–9.35 četrtek 7.10–7.55
25.     Andrea Pisnjak po dogovoru po dogovoru po dogovoru po dogovoru
26.     Tadeja Prša / / / /
27.     Tadeja Pučko po dogovoru po dogovoru po dogovoru po dogovoru
28.     Boris Rudaš četrtek 9.55–10.40 četrtek 10.45–11.30
29.     Metka Sabo torek 9.55–10.40 torek 10.45–11.30
30.     Andreja Sever po dogovoru po dogovoru po dogovoru po dogovoru
31.     Petra Šobak po dogovoru po dogovoru po dogovoru po dogovoru
32.     Valerija Šijanec po dogovoru po dogovoru po dogovoru po dogovoru
33.     Karmen Škafar torek 8.00–8.45 sreda 7.10–7.55
34.     Zdenko Temlin ponedeljek 13.30–14.15 četrtek 13.30–14.15
35.     Petra Tot po dogovoru po dogovoru po dogovoru po dogovoru
36.     Anton Törnar po dogovoru po dogovoru po dogovoru po dogovoru
37.     Patricija Utroša torek 7.10–7.55 sreda 7.10–7.55
38.     Saša Utroša petek 10.45–11.30 torek 9.55–10.40
39.     Karmen Zadravec torek 10.30–11.15 petek 11.20–12.05
40.     Bernarda Zver torek 11.20–12.05 sreda 11.20–12.05
41.     Stanka Zver torek 9.40–10.25 petek 7.45–8.30
42.     Vladimir Žalik petek 13.10–13.55 torek 13.10–13.55

 

II. Govorilne ure v popoldanskem času potekajo po predhodni najavi pri razredniku ali posameznemu učitelju preko e-Asistenta, v dogovorjeni obliki.

 

Accessibility