Osnovna šola Franceta Prešerna Črenšovci

Zaposleni učitelji

 

Razred Učitelj/razrednik Poučuje predmete Poučuje razrede
1. a Stanka Zver

Sonja Gjerkeš Ščančar

RP, RaP 1. a
1. b Vida Dugar

Renata Gabor

RP, RaP 1. b
2. a Karmen Zadravec RP, Rap 2. a
2. b Romana Glavač RP, RaP 2. b
3. a Gabrijela Novak RP, RaP 3. a
4. a Patricija Utroša RP, RaP 4. a
4. b Nataša Čeh RP, RaP 4. b
5. a Elvir Denić RP, RaP 5. a
6. a Andreja Sever SLJ, RAP, OBJEM 1.-9. r.
7. a Metka Husar Černjavič ŠSD, DSP-R, RaP 1.–9. r.
7. b Jelka Pal BIO, KEM, NAR, RaP 6.–9. r.
8. a Majda Ladić GEO, ZGO, RaP 6.–9. r.
8. b Nataša Novak TJA, AN2, RaP 1.–9. r.
9. a Karmen Škafar MAT, RaP 1.–9. r.
  Zdenko Temlin ROID, ROM, MME, RaP 1.–9. r.
  Majda Frančič SLJ, RAP 1.–9. r.
  Tibor Frančič LUM, LS1, LS2, LS3, RaP 1.–9. r.
  Vladimir Žalik TIT, FIZ, IP 7.–9. r.
  Tomi Bušinoski N1N, N2N, RaP 5.–9. r.
  Saša Utroša TJN, N2N, RaP 4.–9. r.
  Metka Sabo GUM, RaP, PZ 1.–9. r.
  Bojan Horvat

(Boris Rudaš)

ŠPO, ŠZZ, IŠP, ŠSP, RaP 4.–9. r.
  Tanja Karlovčec DSP 1.–9. r.
  Doroteja Omar Horvat DSP, DSP-R, RaP 1.–9. r.
  Bernarda Zver RaP 1.–5. r.
  Mitja Gomboc RaP 1.–9. r.
  Valerija Šijanec RaP, N1N 1.–3. r.
  Tadeja Horvat

(Tadeja Pučko)

Popestrimo šolo 1.–9. r.
  Sara Fekonja GOS, SPH 6.-9. r.
  Lea Kociper MAT, RaP 1.–9. r.
  Anton Törnar RaP 1.-9. r.
  Danica Medved KNJ-Š, KNJ-VRT 1.-9. r.
  August Bukovec DKE 7.-8. r.
  Petra Šobak RaP, ANG 1.-2. r.

 

Ime Priimek Elektronski naslov
August Bukovec bukovec.gusti@gmail.com
Tomi Bušinoski tomibus@gmx.net
Nataša Čeh natasa.ceh@guest.arnes.si
Elvir Denić elvir.denic@gmail.com
Vida Dugar vida.dugar@guest.arnes.si
Majda Frančič majda.francic@gmail.com
Tibor Frančič tibor.francic@gmail.com
Renata Gabor gabor.renata@gmail.com
Sonja Gjerkeš Ščančar sonja.gjerkes@guest.arnes.si
Romana Glavač romana.glavac@gmail.com
Mitja Gomboc mgomboc23@gmail.com
Bojan Horvat bojan.horvat4@guest.arnes.si
Metka Husar Černjavič metka.husar@guest.arnes.si
Tanja Karlovčec tanja.karlovcec@gmail.com
Lea Kociper leakociper@gmail.com
Majda Ladić majda.ladic@guest.arnes.si
Nataša Litrop natasa.litrop@guest.arnes.si
Danica Medved danica.kostrica@gmail.com
Gabrijela Novak gabrijelanovak20@gmail.com
Nataša Novak natasa.breznik@guest.arnes.si
Doroteja Omar Horvat doroteja.omar.horvat@gmail.com
Valerija Šijanec valerija.sijanec@os-odranci.si
Jelka Pal jelka.pal@guest.arnes.si
Metka Sabo metka.sabo@guest.arnes.si
Andreja Sever dreja.sever@gmail.com
Karmen Škafar karmen.skafar@guest.arnes.si
Petra Šobak petrasobak@gmail.com
Zdenko Temlin zdenko.temlin@guest.arnes.si
Anton Törnar tunc.tornar@gmail.com
Patricija Utroša patricija.utrosa@gmail.com
Saša Utroša sasa.utrosa@guest.arnes.si
Karmen Zadravec karmen.zadravec@gmail.com
Bernarda Zver bernarda.zver@guest.arnes.si
Stanka Zver stanka.zver@gmail.com
Vlado Žalik vlado.zalik1@gmail.com
Boris Rudaš boris.rudas@guest.arnes.si
Accessibility