Dan odprtih vrat slovenskega gospodarstva

Spoštovani starši in učenci,

letošnjiDan odprtih vrat slovenskega gospodarstva bo včetrtek, 28.11.2019 ob 16.30 uri.Dogodek poteka v podjetjih po vsej Sloveniji. Podjetja odprejo svoja vrata prav zato, da mladi in njihovi starši spoznajo različne perspektivne poklice, zanimiva delovna okolja, veščine, ki jih bodo potrebovali, ter zaposlene, ki te poklice že opravljajo. Želimo vam pomagati pri težki odločitvi glede izbire nadaljnjega izobraževanja in zaposlitve in vas obvestiti o priložnosti, da v praksi spoznate svoj bodoči poklic.

Več informacij in možnost prijave:  www.odkrijsvojtalent.si.

Vabilo Roka Trkaja na Dan odprtih vrat slovenskega gospodarstva najdete na  povezavi  https://youtu.be/G5PxK4I3bBY

Seznam podjetij, ki bodo v Pomurski regiji odprla svoja vrata, najdete v prilogi: Dan odprtih vrat- za splet

Izkoristite priložnost, da se udeležite obiskov podjetij, saj boste tako lažje izbrali poklic, srednjo šolo in program nadaljnjega izobraževanja.

Svetovalna delavka: Metka Husar Černjavič