Zbiranje rabljenih oblačil in tekstila

Spoštovani!

Tako kot v preteklem šolskem letu, bomo tudi sedaj, skupaj s Saubermacherjem Komunalo, organizirali zbiranje rabljenih oblačil in tekstila. Zbiralna akcija bo potekala od 24. 11. 2014 do 26. 11. 2014 med 7. in 15. uro v tehnični delavnici. Rabljena oblačila in tekstil prinesite v šolo v vrečkah ali škatlah. Stvari, ki jih boste prinesli, morajo biti čiste, saj se bodo podarile socialno šibkim. Preglednico za lažje zbiranje imate na drugi strani.

Istočasno bo potekalo zbiranje vseh vrst igrač v sodelovanju z društvom Pomagajmo odprtih src iz Murske Sobote. V okviru 12. mednarodnega projekta Tkemo prijateljske vezi, kateri letošnje leto poteka pod imenom Plišek za nasmeh, zbirajo igrače za otroke. Projekt ima vzgojni ter dobrodelni pomen. Vzgojni v tem smislu, da se otrok odreče svoji igrači ter dobrodelni, da jo podari nekomu, ki je nima. Zraven naj priloži sporočilo ter svoje podatke z namenom, da se spletejo tudi prijateljske vezi. Cilj projekta je osrečiti čim več otrok v BIH in Sloveniji.

Eko koordinatorica:

Sonja Gjerkeš Ščančar, prof.

Vodja zbiranja rabljenega tekstila:

Laura Horvat, prof.

zbiranje starih oblačil_preglednica