Šola v naravi v Kranjski Gori: 4. dan

Danes smo se zjutraj odpravili proti pobočju na severu Kranjske Gore, kjer smo imeli izhodiščno točko za orientacijski pohod. Učiteljica Barbara nas je razdelila v skupine po štiri, nas opremila s petimi stranmi navodil in nalog ter s kompasom. V razmaku petih minut smo se skupine odpravile na teren, kjer smo za napredovanje od točke do točke morali uspešno slediti navodilom ter reševati naloge. Vsi smo našli pot nazaj na izhodišče in uspešno zaključili pohod.
Popoldne smo se z učiteljem Lukom podali na bližnji travnik, kjer so postavljene lokostrelske tarče. Najprej nam je učitelj predstavil lok, ter povedal, kako rokovati z njim in kako poskrbeti za varnost. Nato smo vsi poskusili streljanje na tarčo. Na koncu smo izvedli še tekmovanje.
Zvečer je sledilo še zadnje večerno druženje, nato pa pakiranje in priprava na zadnji dan naše šole v naravi.