Izmenjevalnica oblačil

V torek, 24. 1. 2023, smo na šoli organizirali Izmenjevalnico oblačil. Dogodek je bil organiziran že drugič, prvič smo dogodek organizirali decembra v okviru vrtca.

Torkova izkušnja je bila zelo pozitivna, saj je kar nekaj staršev in tudi otrok prišlo pogledat ponujene stvari, nekaj oseb je oblačila tudi prineslo, s ponosom pa sporočamo, da je bilo kar nekaj oseb, ki so s seboj domov ponosno odnesli kak kos oblačila. Glede na pozitivne odzive, bomo dogodek ponovili in tako vas že na tem mestu povabimo, da se nam pridružite. Na žalost je bil odziv vseeno premajhen, tako da nismo mogli ugoditi vsem vašim željam, obljubljamo pa, da bomo s skupnimi močmi do naslednjič poskušali zagotoviti večji izbor oblačil.

Hvala vsem in vsakemu, ki ste nam bili v pomoč in podporo. Se vidimo naslednjič.