Obvestilo za starše!!!

Spoštovani starši,

obveščamo vas, da bomo s 1. 1. 2023 uvedli nekatere posodobitve pri odjavi prehrane, in sicer:
– prenovljena bo spletna aplikacija za odjavo prehrane, ki bo direktno omogočala odjavo posameznega obroka (torej samo malice, kosila ali popoldanske malice). Še vedno bo
prav tako možna odjava prehrane v celoti.
– odjavo prehrane boste lahko izvedli do 8:00 ure zjutraj. Odjava prehrane bo začela veljati z naslednjim šolskim dnevom.
– odjava prehrane se bo izvajala preko spletnega obrazca, objavljenega na spletni strani osnovne šole ali vsak dan do 8:00 ure na telefonsko številko: 02/5735 800 v tajništvo šole.
Starše vljudno naprošamo, da redno odjavljate obroke, saj lahko tako posrbimo za manj zavržene hrane in tudi manj nepotrebnih stroškov.

Hvala za razumevanje in lepo pozdravljeni!

Ravnatelj zavoda
mag. Stanko Čerpnjak