Šola v naravi 2021 – 5. in 6. razred

Učenci 5. in 6. razreda smo od 7. do 11. junija izvedli poletno šolo v naravi. Bivali smo v Kopru v Hotelu Aquapark Žusterna. Spremljali so nas učitelja Elvir Denić in Mitja Gomboc ter učiteljici Mateja Rogan in Karmen Zadravec. Čez teden smo spoznavali znamenitosti obmorskih krajev, zbirali plavalno kondicijo, se učili o življenju v in ob morju, vozili s kajaki, se družili. Ob večerih smo se zabavali, družili s sošolci, šli v Športni park Bonifika, imeli smo tudi predstavitev točk, ki smo si jih pripravi po sobah, ter izbor miss in mistra šole v naravi. Zadnji dan smo preverjali plavalno znanje. Osvojili smo nekaj zlatih pa tudi srebrnih ter bronastih delfinčkov. Zaključek letošnjega šolskega leta je bil drugačen, saj v tem šolskem letu ni bilo veliko priložnosti, da se cel teden družiš s sošolci ter se z njimi tudi učiš in zabavaš. Doživeli smo prijeten teden, ki nam bo ostal v lepem spominu.

Veronika Terek-Kovač