Vzgojno-izobraževalno delo od 19. 4. 2021

Spoštovani,
obveščamo vas, da glede na odločitev Vlade RS in v skladu z okrožnico MIZŠ ( z dne 14. 4. 2021) v prihodnjem tednu, od 19. do 23. 4. 2021 v povezavi z izvajanjem vzgoje in izobraževanja v vrtcih in osnovni šolah ni predvidenih sprememb, saj je bila veljavnost odloka le podaljšana za teden dni.
Začasna prepoved zbiranja ljudi v zavodih s področja vzgoje in izobraževanja ter univerzah in samostojnih visokošolskih zavodih velja še vedno v glasbenih šolah, kjer se še vedno izvaja le
individualni pouk ter pouk baleta in sodobnega plesa, ob pogoju, da je med udeleženci zagotovljena medsebojna razdalja vsaj 2 metra.
Še naprej vas prosimo, da dosledno upoštevate vsa higienska priporočila NIJZ in ukrepe za zajezitev okužb.

Lepo pozdravljeni!

Vodstvo zavoda