Trajnostna mobilnost

V letošnjem šolskem letu smo že drugo leto zapored sodelovali v projektu Trajnostna mobilnost, preko katerega skušamo tako učence kot njihove starše vzpodbuditi, da bi v šolo prihajali na čimbolj trajnostni način. V projektu nas je spremljala Kokoška Rozi, ki nam je vsak dan za trajnostno mobilni prihod v šolo podarila kartice, prvošolčki, ki smo letos v akciji sodelovali prvič, pa smo dobili za nagrado tudi odsevnike. Odziv učencev je bil zelo pozitiven, učenci v vseh treh triadah so se potrudili in v šolo cel teden aktivnosti, v tednu med 21.9 in 25.9 res prihajali na trajnosten način. Upamo, da bodo dobro prakso nadaljevali še naprej, ob upoštevanju vseh varnostnih predpisov – nošenju čelad!