Tretji teden dela na daljavo

Spoštovani starši, učenci in strokovni delavci!

Vstopili smo v tretji teden dela na daljavo, ki poteka v izrednih razmerah. Učimo se vsi, tako učitelji, kot učenci. To je povsem nova situacija tudi za starše, ki sedaj spremljate delo otrok čisto od blizu, čeprav delajo na daljavo.

Ker nam je delo vsakega posameznika pomembno in bi želeli, da delajo čisto vsi učenci, smo starše povprašali o možnostih in potrebah, ki bi učencem omogočili enakovredno delo na domu.

Sporočam vam, da skupaj z Občino Črenšovci urejamo vaše izražene potrebe po računalniški opremi in upamo, da jih bomo v tem tednu tudi dokončno uredili in vas o tem obvestili.

Veseli nas, da delo dobro poteka, da imamo dobre odzive učencev in staršev tako v šoli kot v vrtcu. Upamo, da se bomo kmalu spet vsi zdravi, srečni in veseli srečali v šoli in v vrtcu.

Do takrat pa vas lepo pozdravljam in vsem želim, da ostanete zdravi, da ste doma, da odgovorno pristopate do dela in nasploh do življenja in zdravja, ki je naša največja vrednota.

Skupaj zmoremo vse, še tako težke preizkušnje!

Lepo vas pozdravljam ter želim vse dobro,

ravnateljica zavoda:

mag. Marija Horvat