Drugi teden dela na daljavo

Spoštovani starši, učenci in strokovni delavci!

Vstopili smo v nov delovni teden v izrednih razmerah, saj delo poteka drugače kot šoli. Pouk in druge dejavnosti potekajo na daljavo v različnih spletnih okoljih in imamo že prve, predvsem pozitivne izkušnje in povratne informacije, ki smo jih dobili od učencev, od učiteljev in tudi od staršev.

To nas zelo veseli in opogumlja za naprej, zato se dela lotevamo še bolj organizirano in poenoteno.

Vabimo vas k nadaljnjemu skupnemu sodelovanju in komunikaciji, da vsi skupaj ostanemo v dobri izobraževalni kondiciji, povezani in da s skupnimi močmi premagamo tudi to preizkušnjo.

Odločili smo se, da bomo tudi v vrtcu organizirali delo na daljavo z nasveti staršem, s predlogi za različne dejavnosti, ki jih lahko starši in otroci opravljate skupaj. Tudi to je priložnost in možnost, da ostanemo povezani in da se ob dejavnostih zabavamo, učimo in sodelujemo.

Želimo vam, da ostanete zdravi, da ostanete doma in da si ob koristnih vsebinah in dejavnostih krajšate čas in se ob tem učite. Vse to je za vse nas velika preizkušnja, ki jo bomo skupaj zmogli prebroditi.

Lepo vas pozdravljam ter želim vse dobro,

ravnateljica zavoda:

mag. Marija Horvat