Ogled praznično okrašenega Celja

Mesec december je eden izmed najlepših mesecev v vrtcu, kjer poleg vseh dobrih mož lahko uživamo v soju lučk in drugih okraskov, si vzamemo čas za tisto, kar med letom morda spregledamo, predvsem pa umirimo svoje misli in se pripravimo na nove izzive.

Ni zaman pesem Slovenija, od kod lepote tvoje, ki  je  v predprazničnem času še posebej ozaljšana. Eden izmed takih krajev je zagotovo Celje, ki je v tem času še posebej zažarel.

Otroci oddelkov 4-6 let in 5-6 let smo se pozno popoldan odpravili z avtobusom na ogled Pravljične dežele v Celje.

Pot nam je minila kot bi trenil in že smo lahko opazovali lučke, okrasje, smrečice. Na poti smo srečali tudi kočijo in škratke pomagače.

Ves čas sta nas spremljala božična glasba in prijetni praznični vonji.

Ob koncu smo si privoščili prigrizek v McDonaldsu in se prijetno utrujeni odpravili proti domu.

Zagotovo to ni bil  naš zadnji izlet.