Športni dan: Jesenski pohod

V ponedeljek, 13. 10. 2014, smo se z učenci 2. in 3. razreda odpravili na jesenski pohod po bližnjih poteh občine Črenšovci.
Že zjutraj nas je razveselilo lepo sončno jesensko jutro. Na pot smo krenili ob 8. uri. Dolžina proge je bila približno 6 km. Hodili smo po gozdnih in poljskih poteh in ob hoji opazovali in občudovali prečudovite jesenske barve, drevesa, živali ter druge spremembe v naravi. Pri ribiški koči na Dolnji Bistrici smo se okrepčali z zdravo malico, nato pa smo, spočiti in siti, pogumno krenili nazaj proti šoli.
Vrnili smo se ob 10.30 uri. Na šolskem igrišču smo se znova malo odpočili, a ne za dolgo. Učiteljica sem prinesla kolebnice in žoge in pričeli smo z vajami za osvojitev nalog iz programa Zlati sonček. Med drugim smo brez večjega napora odtekli še »častni krog«, 300 m in igrali igro Med dvema ognjema!

Športni dan smo zadovoljni in prijetno utrujeni zaključili ob 12. uri.

Gabrijela Novak, vodja športnega dneva z razredničarkami