Musical gostoval v Bogojini

V preteklem šolskem letu smo na OŠ Franceta Prešerna Črenšovci pripravili in premierno uprizorili musical v nemškem jeziku Jeder ist anders. Pri musicalu so sodelovali učenci 7. in 8. razreda, ter otroški in mladinski pevski zbor. Tokrat smo predstavo ponovili v kulturnem domu v Bogojini, kjer so si jo v sklopu dejavnosti ob tednu otroka ogledali učenci Osnovne šole Bogojina. Nastopilo je čez 50 otrok in poželo vesel aplavz učencev iz Bogojine. Na koncu je sodelujočim čestitala tudi ravnateljice Osnovne šole Bogojina in predala naši šoli majhno pozornost. Veseli smo, da smo lahko musical izvedli izven domačega kraja. Vabljeni smo še na nekaj šol in prizorišč, tako da naša predstava ni bila zadnja.