Valeta in slovo devetošolcev, 13. in 14. 6. 2019

V četrtek, 13. 6. 2019, smo imeli v šolski telovadnici valeto, ki smo jo otvorili s plesnim programom pod vodstvom ge. Nine Mernik iz Plesne šole Urška. Nato smo se učenci v kulturnem programu predstavili kot »zvezde, kjer je vsak učenec v kratkem sestavku predstavil sebe svojimi pozitivnimi lastnostmi in povedal, zakaj  je »zvezda«. Učenci smo se zahvalili vsem zaposlenim, ravnateljici in razredničarki ter svojim staršem. V program je bil vključen tudi nagovor predstavnice staršev ge. Darje Kolar. Ravnateljica mag. Marije Horvat je podelila zlata in srebrna priznanja z državnih tekmovanj, priznanja zlatim bralkam, razglasila naj humano učenko generacije, Stašo Jerič, in naj učenki generacije, Stašo Jerič in Nino Gerič. Za naj športnika generacije sta bila izbrana Nina Gerič in Blaž Horvat. Od svojih učencev se je poslovila tudi naša razredničarka Jelka Pal, ki nam je zaželela srečno in uspešno življenjsko pot.

V petek, 14. 6. 2019, smo se devetošolci poslovili od učencev šole in zaposlenih. Posebno pozornost smo namenili svojim malim prijateljem iz prvega razreda ter osmošolcem. S prvošolčki smo veselo zarajali in jim predali spominska darila. Učencem osmih razredov smo pripravili zanimive igre, ki so jih kvalitetno opravili in po svečano zapriseženimi zaobljubi smo jim predali ključ. Od vseh učencev in delavcev šole smo se dokončno poslovili na koncu s pesmijo slovesa.

Devetošolci z razredničarko