Program 11. festivala talentov
Zap. št. | Točka, nastopajoči | Šola |
1. | Luncof Pišta – gledališki odlomek
BOR RAJTAR |
OŠ Franceta Prešerna Črenšovci
|
2. | Igranje na flavto in violino
NEŽA IN KATARINA TIKVIČ |
OŠ Franceta Prešerna Črenšovci
|
3. | Sprehod v oblaku
PLESNA SKUPNA 3. R. |
OŠ Franceta Prešerna Črenšovci |
4. | Navihani kanali 3
UČENCI 5.-A RAZREDA |
OŠ Franceta Prešerna Črenšovci |
5. | Dobro jutro, življenje – plesna točka
PLESNI KROŽEK 1. TRILETJA |
OŠ Bogojina |
6. | Glasbeni nastop učencev
NOA IN TORPEDO BOYZ |
OŠ Sv. Martin na Muri (HRV) |
7. | Cajonmanija
12 UČENCEV |
OŠ Mala Nedelja
|
8. | Pevska točka
FČELICA – UČENKE 2. RAZREDA |
OŠ Franceta Prešerna Črenšovci |
9. | Plesna koreografija: Boj za prijateljstvo POLANČARKE – UČENKE 7. R. TAMARA, NIKA, ANAMARIJA, EVA | OŠ Miška Kranjca
Velika Polana |
10. | Mini univerza: predstavitev
(in delavnice za učence 4. in 5. razreda)
|
Filozofska fakulteta
Maribor |
11. | Risbe robotov – razstava
ERIK HORVAT |
OŠ Franceta Prešerna Črenšovci |
12. | Razstava likovnih izdelkov
ANA, KLARA, KAJA, ANA |
OŠ Grad |
13. | Likovna razstava
LUKA ALAČ |
Gimnazija Murska Sobota |
14. | Predstavitev LEGO robotike z raziskovalno nalogo o vesolju
|
OŠ Sladki vrh |
15. | Lovrotit v vrtcu – predstavitev table veščin
ZOJA, ERIK, ALAN, ŽAN, GAŠPER |
OŠ Prežihovega Voranca Bistrica |
16. | Matematika je igra: predstavitev izdelkov, film, modeli teles
|
OŠ Sladki vrh |
17. | Predstavitev raziskovalne naloge: Slog in sporočilna moč epitafov na soboškem in veščičkem pokopališču
MARUŠA, NEŽA, PIA |
OŠ I Murska Sobota |
18. | Samohodna robotska roka: predstavitev raziskovalne naloge
URBAN PLEŠA, BINE GAJŠEK |
OŠ Franceta Prešerna
Kranj |
19. | Samohodni robot: predstavitev raziskovalne naloge
NELL, LOVRO |
OŠ Franceta Prešerna
Kranj |
20. | Programiranje naprav in robotov LEGO | OŠ Franceta Prešerna
Maribor |
21. | Raziskovalna dejavnost – predstavitev
DIJAKI |
GFML |
22. | Koncert harmonikarja
Dan Mirt |
OŠ FP Kranj |
23. | 13. petek u godini: radioigra
LORENA SOPIĆ |
OŠ Vidovec, Centar izvrstnosti za hrvatski jezik (HRV) |
24. | Klavirski koncert
ZARA KARABEGOVIĆ |
OŠ FP Kranj |
25. | Monolog Kradljivica knjig
ZARA LU SAKAČ |
OŠ Ludbreg, Centar izvrstnosti za hrvatski jezik (HRV) |
26. | Wir schӧn du bist – petje pesmi
MIHA MATAJIČ |
OŠ FP Črenšovci |
27. | Štef je narisal
FRAN RABUZIN |
OŠ Novi Marof, Centar izvrstnosti za hrvatski jezik (HRV) |
28. | Veseli muzikalčki: petje ob Orffovih glasbilih
11 UČENCEV |
OŠ Franceta Prešerna Črenšovci |
29. | Predstavitev Prve školske televizije (film)
LOVRO, SEBASTIJAN, PAOLA, BRANKICA, MIA |
Elektrostrojarska škola Varaždin (HRV) |
30. | Glasbena točka
ANSAMBEL: MITJA, MIHA, ŽIVA, ŽIVA, EVA |
OŠ Bakovci |
31. | Kamišibaj
3 UČENKE |
OŠ Franceta Prešerna
Maribor |
32. | Klavirski koncert E. Griega
PIANISTKA DOROTEJA NADIN AMBRUZS |
Albert Kocsis Music School Hatvan (HUN) |
33. | Poezija je… – izsek recitala
RECITATORJI IN GLASBENA SKUPINA |
GFML |
34. | Sonata za flavto – G. F Haendel FLAVTIST ERIK SZILVESZTER | Albert Kocsis Music School Hatvan (HUN) |
35. | Črna kronika – skeč
DIJAKI 1. LETNIKA UG |
GFML |
36. | Bobnarska delavnica
BOBNARJI BŠ SAMA SREŠA |
Bistrica |
37. | Zapojmo v sozvočju glasov
ŠOLSKI PEVSKI ZBOR |
OŠ Franceta Prešerna Črenšovci |