Bridge – Ljubljana

V četrtek, 18. aprila 2019, so učenke 7. razreda (Saša Žerdin, Tjaša Gostan in Iva Okorn) ter učenci 8. razreda (Nikolaj Novak, Doroteja Bojnec in Lana Tibaut) sodelovali na debatni kavarni v okviru srečanja osnovnih in srednjih šol, vključenih v projekt Bridge – glas učenca, most do učenja. Učenci so bili aktini v delavnicah in so zbranim posredovali svoje videnje njihove vloge pri pouku, razmišljali so tudi o šoli prihodnosti. Vsekakor se je glas naših učencev jasno in glasno slišal, saj so predstavil i način dela na šoli, kot so ga deležni, pri čemer so največji poudarek dali prav slišanosti njihovega glasu, njihovih idej in pobud. Zbrane je nagovorila poleg vodje projekta Ade Holcar Brunauer tudi Gabi Čačinovič. Ravnateljica mag. Marija Horvat je na srečanju učiteljev in ravnateljev predstavila poučevanje z elementi formativnega spremljanja, kot ga izvajamo na šoli.