4. srečanje Točk za nadarjene v organizaciji CRSN in ETSN v Ljubljani

Ravnateljica Marija Horvat je 9. 4. 2019 na 4. srečanju Točk za nadarjene v organizaciji Centra za razvoj in spodbujanje nadarjenosti in ETSN na Pedagoški fakulteti v Ljubljani, predstavila našo šolo kot Evropsko talent točko in vse sodelujoče povabila na 11. mednarodni Festival talentov, ki bo 19. 6. 2019 v telovadnici naše šole. Na srečanju je bil sprejet tudi dogovor za nadalnje delo in sodelovanje v izobraževanju v sklopu EGIFT projekta, ki bo letos v Muenstru v Nemčiji. Tega srečanja se bo udeležila tudi naša učiteljica Renata Gabor. Naš Festival talentov je predstavljen tudi v spletnem časopisu Evropskih talent točk. Upamo, da se bodo v Črenšovcih kmalu predstavile tudi vse Evropske talent točke.