Veseli december

Mesec december je na naši šoli minil v znamenju številnih kulturno-zabavnih dogodkov, ki so jih prispevali posamezni učenci, oddelčne skupnosti, vrtčevski otroci ter strokovni delavci.

Poleg obeležitve različnih spominskih dni, so bili predvsem pestri aktivni odmori, med katerimi so se predstavile vse oddelčne skupnosti. Svojo ustvarjalnost smo tako izrazili skozi petje, ples, igranje na instrumente, igro, gibanje, dramatizacijo … Veseli december smo zaključili s čajanko, ki so jo pripravili učenci 9. razreda. Strokovni delavci pa so bili navdušeni nad dejavnostjo skriti prijatelj.

Skupni cilj naših prazničnih aktivnosti je bil usmerjen v skrb za vzgojo vrednote, kot so: hvaležnost, sočutje, prijateljstvo, solidarnost, veselje, (notranji) mir …