Sodelovanje z OŠ Sv. Martin na Muri

V sklopu mednarodnega sodelovanja z OŠ Sv. Martin na Muri (iz Hrvaške), smo se zaposleni udeležili tradicionalne prireditve ob tamkajšnjem občinskem prazniku, Gulašijade 2018.

Iz naravnih oz. domačih sestavin, ki jih je pripravil organizator, je bilo potrebno pripraviti čim bolj okusno različico golaža, za kar so se v naši ekipi še posebej trudili glavni kuharji: učitelj Bojan, učitelj Vlado ter učitelj Saša, seveda ob pomoči skupine sodelavcev. Dokaz, da so naši kuharji določenim sestavinam dodali tudi ravno pravšnjo količino začimb s šolskega zeliščnega vrta, je s kruhom pomazan kotliček in pohvale mimoidočih pokuševalcev.

Mnenje prisotnih pa je bilo, da sta bili pomembni (če ne že najpomembnejši) sestavini okusnega golaža gotovo tudi veselje do priprave hrane in prijetno razpoloženje.

Poleg priznanja za sodelovanje je naša ekipa prejela posebno pohvalo za idejo in urejenost razstavnega prostora.