Popestrimo šolo – obvestilo

Spoštovani starši, učenci!

Obveščamo Vas, da bomo tudi v šolskem letu 2018/2019 izvajali dejavnosti v okviru Popestrimo šolo 2016 – 2021, ki omogoča izvajanje brezplačnih obšolskih dejavnosti izven rednega šolskega dela (pred in po pouku), tudi med šolskimi počitnicami. Projekt bo omogočal učencem aktivno, ustvarjalno in zabavno preživljanje prostega časa.

V koliko bi se Vaš otok želel udeležiti dejavnosti, Vas vljudno prosimo, da izpolnite prijavnico, ki jo je učenec prejel v šoli ter označite katero aktivnost bi želel v šolskem letu 2018/2019 obiskovati. Označite lahko več tematskih sklopov. Glede na število prijav pri posameznem tematskem sklopu bomo oblikovali urnik izvajanja dejavnosti.

Vse dodatne informacije v zvezi s projektnimi aktivnostmi in aktualnim dogajanjem bodo objavljene na spletni strani šole.

Jutranje delavnice/druženje bodo od 6.30 do 8.00 v likovni učilnici.

Izvajalka:

Tadeja Horvat