Igramo se stare igre

V sklopu tematskega sklopa Stare igre smo na igro in druženje povabili starše in stare starše. Vsi smo že nestrpno čakali dan, ko bodo lahko otroci zaplesali v “velikih oblekah”. Ob spremljavi harmonikaša Nika smo zaplesali točak, mat, potice pečejo in zibenšrit. V uvodnem delu smo staršem predvajali fotografije iz obiska v vrtcu Pedenjped Ljubljana, nato pa so sledile igre, ki so jih predlagali otroci. Naši gostje so se preizkusili v igri svinkač, ristanec, mlin, mikado, gnilo jajce, vožnja “telig”, lunce metati, igra z dojenčk, jenga, s punčkami iz cunj in koruznimi storži. Naše druženje in  igranje smo zaključili s sadno malico in prijetnim kramljanjem. Hvala staršem in starim staršem za vse, predvsem, pa za  dobro sodelovanjem tekom šolskega leta.