Podelitev priznanja “Kulturna šola 2014”

V petek, 19. septembra 2014 sta se učenki Polona in Anamarija iz 7. razreda v spremstvu ravnateljice mag. Marije Horvat in koordinatorice kulturnih dejavnosti na šoli Andreje Sever udeležili zaključne prireditve in podelitve naziva kulturna šola, ki je potekala v Brežicah. Učenki sta sodelovali v folklorni delavnici, ki se je v kulturnem programu predstavila na Brežiških ulicah, v nadaljevanju smo si ogledali prireditev z mjuzikolm in s podelitvijo priznanj najbolj kulturnim šolam. OŠ Franceta Prešerna Črenšovci je zadostila razpisnim pogojem Javnega sklada Republike Slovenije za kulturne dejavnosti in obnovila naziv kulturna šola, ki ga je prvič prejela leta 2010. Ob tem smo prejeli priznanje in novo zastavo, ki jo bomo izobesili pred šolo.