Drugo srečanje Erasmus+ projekta L4H na Danskem

V okviru Erasmus+ projekta Learn for Health (L4H), kjer sodeluje 6 držav (Velika Britanija, Nizozemska, Danska, Litva, Španija in Slovenija), se je ravnateljica mag. Marija Horvat skupaj s predstavnico Centra za zdravje in razvoj iz Murske Sobote Alenko Glavač Geršanov udeležila srečanja v Ardenu na Danskem. Srečanje je potekalo 5 delovnih dni. Na srečanju so države udeleženke poročale o svojem dosedanjem delu na področja učenja za zdravje in o svojem nadaljnjem delu in ciljih, ki so si jih zastavili. V okviru projekta so udeleženci obiskali šolo v Ardenu in se udeležili predstavitve priprave zdrave hrane. Dogodka so se udeležili tudi starši in predstavniki lokalne skupnosti.

Na srečanju Erasmus+ projekta je bilo dogovorjeno, da bo zaključno srečanje projekta L4H v Sloveniji, na OŠ Franceta Prešerna Črenšovci v okviru mednarodnega simpozija, ki bo potekal februarja 2019.

Zapisala: mag. Marija Horvat, ravnateljica