Čarobno darilo za praznike

V petek, 15. 12. 2017 je ob 17. uri na OŠ Franceta Prešerna Črenšovci potekal praznični koncert in otroški bazar z naslovom Čarobno darilo. V štirih pevskih zborih so nastopili otroci vrtca in šole, zapeli in zaigrali so člani sedmih družin, gostje pa so bili učenci OŠ Sveti Martin na Muri na Hrvaškem. Deklamatorji, ki so povezovali pevske nastope, so za bližajoče božične in novoletne praznike delili čarobna darila, ki se jih ne da kupiti in se lahko podarjajo le iz srca. Številni obiskovalci, ki so napolnili telovadnico šole so s prostovoljnimi prispevki za izdelke bazarja podprli šolski sklad, ki je namenjen potrebam učencev in pouka. Vsem nastopajočim in vsem obiskovalcem je ravnateljica mag. Marija Horvat zaželela prijetno praznovanje božičnih in novoletnih praznikov, prav tako pa tudi državnega praznika samostojnosti in enotnosti.