Vabilo na drugo srečanje šole za starše!

Spoštovani starši!

Vabimo Vas na drugo srečanje šole za starše s predavateljem dr. Silvom Šinkovcem, ki bo v sredo, 13. 12. 2017 ob 17. uri v učilnici štev.: 29 (prvo nadstropje).

Tema drugega srečanja je: Starši in otroci – soodvisnost, svoboda in sodelovanje

Na drugem srečanju se bomo pogovarjali o odnosu med staršema, o načinih sporazumevanja med staršema in otroki, ovirami za dobro komunikacijo in sodelovanje ter možnostmi bolj uspešnega komuniciranja v družini. Veščine dobrega komuniciranja so pomembne tudi za uspešno učenje in življenje v šolski skupnosti.

– Razlike med partnerjema so lahko izziv in priložnost za rast ali pravo bojno polje za uveljavljanje enega nad drugim.

– Za vsakega posameznika je življenjsko pomembno, da se uri v komunikaciji, ki ustvarja pozitiven, odkrit, ljubeč in zaupen odnos.

– Vzpostavljanje odkrite komunikacije.

– Oblikovanje trdnega odnosa.

Prijazno vabljeni, povabite še koga, ki ga poznate in mu priporočajte, da se Vam pridruži.

Lep pozdrav!

Ravnateljica zavoda: