Srečanje partnerskih šol Erasmus v Nemčiji

Od 19. do 22. maja 2014 je naša šola sodelovala na srečanju partnerskih šol Erasmus projekta v Nemčiji, v kraju Wesendorf.  V projektu Erasmus bomo v naslednjem šolskem letu sodelovale štiri države (Madžarska, Nemčija, Poljska in Slovenija). Na tokratnem srečanju smo se zbrali strokovni delavci vseh šol ter učenci madžarske šole iz Pake. Podpisali smo pogodbo o sodelovanju med šolami, dorekli program prijavljenega projekta o zdravem načinu prehranjevanja in zdravem načinu življenja, predstavili in spoznavali smo vse sodelujoče šole, se družili in obiskali zanimivosti v okolici Wesendorfa in Wolfsburga. Bilo je prijetno in koristno druženje, ki bo obrodilo širše sodelovanje med učenci, med zaposlenimi in starši vseh štirih šol in držav v naslednjih dveh šolskih letih.

Zapisala: Marija Horvat