Aktivne jesenske počitnice

Ministrstvo za izobrazevanje OS Crensovci socialni_sklad_slogan

Spoštovani starši in učenci!

V okviru projekta Popestrimo šolo bomo tudi v tem šolskem letu izvajali aktivnosti med počitnicami. V času jesenskih počitnic 2.11.2017 in 3.11.2017 bomo aktivno preživljali počitnice. Organizirali bomo različne dejavnosti, ki bodo potekale vsak dan od 8.00 do 12.00 ure v likovni ali gospodinjski učilnici. Počitnice bodo čarovniško obarvane, zato bomo izdelali lanterno, mumije, duhce, preizkusili bomo senzorično škatlo in še kaj. Tudi v kuhanju se bomo preizkusili. Sami si bomo pripravili mumije, duhčevo pico, izdelali pajkovo pijačo in čarobno okrasili sadje. Dejavnosti so za vse učence brezplačne. Malice učencem ni potrebno prinesti s seboj, s seboj naj imajo steklenico s pijačo.

Vsak učenec naj prinese s seboj: kozarec za vlaganje (lahko je manjši ali večji), tulec od wc papirja.

Učiteljica:                                                                        Ravnateljica:

Tadeja Horvat                                                                 mag. Marija Horvat

»Naložbo sofinancirata Republika Slovenija in Evropska unija iz Evropskega socialnega sklada.«

Prijavnica: AKTIVNE novemberske POČITNICE