USPEHI IN DOSEŽKI NAŠIH UČENCEV – APRIL 2014

USPEHI IN DOSEŽKI NAŠIH UČENCEV

V nedeljo, 13. 4. 2014, je v Krškem naš učenec 9. r. Jaka Škoberne na državnem tekmovanju Dnevi kitare dosegel drugo mesto in usvojil zlato priznanje.

Kornelija Zelko, učenka 8. razreda je na področnem tekmovanju iz matematike dosegla srebrno Vegovo priznanje – mentorica Karmen Škafar.

Alen Balažic, učenec 4. razreda je na regijskem tekmovanju Pomurja iz konstruktorstva in tehnologije obdelav dosegel 3. mesto in prejel bronasto priznanje in kip sove – mentor Elvir Denić.

Alen Balažic in Nina Gerič iz 4. razreda sta bila uspešna na državnem tekmovanju iz računalništva, programiranje LOGO, kjer sta dosegla 1. in 2. mesto ter oba prejela zlato priznanje – mentor Zdenko Temlin.

Na mednarodnem plesnem tekmovanju v Sarajevu, v nedeljo, 13. 4. 2014, sta naši učenki 4. razreda Tjaša Jerič in Tamara Gabor dosegli 2 x 1. in 1 x 2. mesto ter si tako priborili dve zlati in eno srebrno medaljo. Obiskujeta plesno šolo ZEKO.

Vsem učencem in mentorjem iskreno čestitamo in želimo, da bi bili še naprej uspešni pri svojem delu.