Očiščevalna akcija

Spoštovani starši!

Po LDN šole smo načrtovali eno delovno soboto v marcu za izvedbo očiščevalne akcije v našem šolskem okolišu, tako vas obveščamo, da bo za vse učence in zaposlene v soboto, 29. 3. 2014, delovni dan. V sklopu delovne sobote bomo izvedli tehniški dan z naslovom Odpadki in energija.

Program:

8.00 –  predavanje o skrbi  in ravnanju z živalmi (Društvo za zaščito živali)

8.30 – predavanje Izkoriščanje odpadkov za energetske vire in boljše okoljske pogoje  (podjetje Saubermacher – Komunala)

9.15 – malica za vse udeležence akcije

9.30 – začetek čiščenja po začrtanih poteh v Črenšovcih, Žižkih in Trnju

Očiščevalne poti bodo prilagojene starosti in zmožnosti otrok.

Učenci naj s sabo prinesejo zaščitne rokavice in kakšen pripomoček za pobiranje smeti ter nahrbtnik za vodo.

Starši ste prijazno vabljeni, da se nam pridružite pri čiščenju naših vasi ter z dobrim zgledom osveščate svoje otroke in druge krajane za zmanjševanje odpadkov.

Obveščamo vas tudi, da bo na naši šoli ponovno potekala akcija zbiranja oblačil in obutve, in sicer od 3. do 9. aprila 2014.

Vabljeni k sodelovanju!

Ravnateljica zavoda: