Bralna značka za zaposlene

reading fairy

Tudi v tem šolskem letu so zaposleni v našem zavodu brali za bralno značko (za zaposlene). Letošnje geslo je (bilo): Beremo (in pika). Bralno značko je tako osvojilo 18 zaposlenih; vsak je prebral in predstavil pet knjig (štiri prozna besedila in eno pesniško zbirko). Na zaključni prireditvi, na kateri so »značkarji« recitirali izbrane pesmi, so za osvojeno bralno značko v bralni sezoni 2013/14 zaslužni prejeli tudi priznanja.

Vsem bralcem in bralkam – čestitamo in želimo veliko užitkov ob branju dobrih knjig vsak dan v tednu, celo vsako noč, vsake počitnice, vsak trenutek ob kavi; na morju ali ob topli peči!

»Knjige so dobra družba. In potrpežljive so. Čakajo leta in leta, da jih vzameš v roke in prelistaš. In sploh ti ne zamerijo. Ti pa tudi vedno veš, da so tam. /…/ Nenehna možnost so. Kot skrinja zlata, ki stoji v sobi, pa je nikoli ne odpreš, samo veš, da so tam in da si bogat….«

(V. Möderndorfer, Kot v filmu)