Popestrimo šolo – obvestilo

Ministrstvo za izobrazevanje OS Crensovci socialni_sklad_slogan

Spoštovani starši, učenci!

Obveščamo Vas, da bomo tudi v šolskem letu 2017/2018 izvajali dejavnosti v okviru Popestrimo šolo 2016 – 2021, ki omogoča izvajanje brezplačnih obšolskih dejavnosti izven rednega šolskega dela, tudi med šolskimi počitnicami. Projekt bo omogočal učencem aktivno, ustvarjalno in zabavno preživljanje prostega časa. V koliko bi se Vaš otok želel udeležiti dejavnosti, Vas vljudno prosimo, da izpolnite prijavnico, ki jo je učenec prejel v šol ter označite katero aktivnost bi želel v šolskem letu 2017/2018 obiskovati. Označite lahko več tematskih sklopov. Glede na število prijavi pri posameznem tematskem sklopu bomo oblikovali urnik izvajanja dejavnosti.

Vse dodatne informacije v zvezi s projektnimi aktivnostmi in aktualnim dogajanjem bodo objavljene na spletni strani šole.

Izvajalka:                                                                                    Ravnateljica:

Tadeja Horvat                                                                             mag. Marija Horvat