Poletne počitnice

Ministrstvo za izobrazevanje OS Crensovci socialni_sklad_slogan

V okviru projekta Popestrimo šolo smo zaključili s prvim tednom šolskih počitnic. Izvedli smo različne zanimive, poučne in razigrane počitniške aktivnosti, ki so se jih udeležili učenci od 1. do 5. razreda. V tem tednu smo izdelovali mavrične ribice in sončke iz papirja; z akrilnimi barvami barvali kamne, ki smo jih nabrali v okolici šole; slikali na platno, slikali z vodnimi kredami, z milnimi mehurčki; izdelali smo si zdrav namaz in sadna nabodala; odpravili smo se na kmetijo Hozjanovih v Žižke in si ogledali različne domače živali ter se posladkali s palačinkami. Aktivno smo preživeli počitniški teden in se že veselimo naslednjih aktivnosti, ki bodo potekale zadnji teden pred pričetkom šole.

Tadeja Horvat

»Naložbo sofinancirata Republika Slovenija in Evropska unija iz Evropskega socialnega sklada.«