Aktivne poletne počitnice

Ministrstvo za izobrazevanje OS Crensovci socialni_sklad_slogan

Spoštovani starši in učenci!

Šolsko leto se bo zaključilo in pričele se bodo poletne počitnice. V okviru projekta Popestrimo šolo bomo z učenci v času poletnih počitnic aktivno preživljali počitnice. Izvajali bomo različne zanimive, poučne, razigrane in navihane počitniške aktivnosti za učence od 1. do 8. razreda. Počitniške aktivnosti bodo zajemale: ustvarjalne dejavnosti – zapestnice prijateljstva, slikanje z različnimi pripomočki, izdelki iz papirja, izdelki iz odpadnega materiala; športne aktivnosti – igre z žogo, sprehod, orientacijski pohod, vodne igre; družabne in socialne igre, prehranjujem se zdravo – izdelali bomo zdrave namaze, sadni krožnik, sadno-mlečne napitke.

Počitniške aktivnosti so brezplačne in bodo potekale v juniju in avgustu od 8:00 do 13:00 ure. V primeru lepega vremena bodo dejavnosti potekale v letni učilnici za šolo. Malico je potrebno prinesti s seboj.

V okviru Jenamena festa bomo v času od 16. do 18. avgusta izvajali različne delavnice na katere se ni potrebno prijaviti.

AKTIVNE POLETNE POČITNICE