Kulturni dan

Učenci od 6. do 9. razreda so si v petek, 9. junija 2017, v kulturni dvorani v Črenšovcih v okviru celostnega kulturnega dneva po podelitvi priznanj učencem v šolski telovadnici ogledali gledališko predstavo Mali princ v izvedbi članov Društva za boljši svet iz Maribora. V nadaljevanju so se učenci v delavnicah DAJ SVETU NAJBOLJŠE, KAR IMAŠ, IN NAJBOLJŠE SE BO VRNILKO K TEBI osebno srečali s člani društva Marjanom, Mojco in Gorazdom, s katerimi so se pogovarjali o tem, kako so člani Društva za boljši svet preko svojega delovanja prispevali k boljšemu svetu in kako lahko vsak od nas prispeva k temu, da bo jutrišnji svet lepši, srčnejši in srečnejši za vse ljudi. Učenci so še izdelali osebno izkaznico vzornika in posebej izpostavili tisto vrednoto, s katero posamezniki prispevajo k boljšemu svetu, na izkaznico so zapisali tudi svoje sporočilo vzorniku. Izdelali so tudi svojo osebno izkaznico, na kateri so predstavili tisto, s čimer so že in bodo lahko tudi v prihodnje prispevali k boljšemu svetu.