Slovo od šole in valeta generacije 2008–2017

V sredo, 14. 6. 2017, so se učenci 9. razreda  poslovili od šole: najprej so pripravili slovesnost ob slovesu šole, zvečer pa so zaplesali še na valeti.

V dopoldanskem programu so se učenci 8. razreda skozi igre potegovali za ključ, ki so si ga nazadnje vendarle priborili in tako uradno nasledili devetošolce; prvošolci so od svojih velikih prijateljev devetošolcev v spomin  prejeli »kolajne«, na katerih so bile upodobljeni njihove prijateljske dlani; devetošolci pa so se uradno poslovili tudi od vseh zaposlenih.

Večerni program so učenci popestrili z retrospektivnim zabavnim filmom  svojega osnovnošolskega izobraževanja,  bogatim plesnim programom in čudovito razstavo svojih »osebnih izkaznic« in številnih priznanj, pohval, medalj,  pokalov … Poleg  ge. ravnateljice jih je nagovorila še razredničarka, dobre želje pa so otrokom izrekli tudi starši.

Imenovani so bili naj učenci:

Naj učenka generacije – Anamarija Kelenc

Naj športnik – Gašper Hozjan

Naj humana učenka – Anamarija Kelenc

Zlati bralci – Alen H., Mia H., Nuša H., Katja L., Maja K., Anamarija K., Nika K., Nina V., Polona K.,Klara H., Melanie H.