Motivacijska delavnica »Kako do podjetniške ideje«

Ministrstvo za izobrazevanje OS Crensovci socialni_sklad_slogan

V okviru projekta Popestrimo šolo smo izvedli motivacijsko delavnico, ki je potekala 15. 6. 2017 za vse učence 6., 7. in 8. razreda naše šole. Delavnico je izvajal g. Danilo Kozodorec iz zavoda Simteris. Delavnica je potekala v dveh delih za vsak razred posebej. V motivacijski delavnici so učenci spoznali osnovne elemente podjetništva od prepoznavanja potreb in iskanja idej do oblikovanja poslovnega modela. Učencem so bili predstavljeni zanimivi podjetniški izzivi, obenem pa smo jih poskusili navdušiti za podjetništvo. Predstavljene so bile tudi počitniške delavnice za iskanje poti do poslovne ideje na področju zdravstva.

»Naložbo sofinancirata Republika Slovenija in Evropska unija iz Evropskega socialnega sklada.«