Športno-zabavne igre z OŠ Sveti Martin na Muri

V četrtek, 1. junija 2017, smo na naši šoli izvedli zadnji letošnji športni dan. Družabno-zabavne igre smo opravili skupaj z učenci predmetne stopnje OŠ Sv. Martin na Muri. Pa nismo tekmovali med sabo oz. med obema šolama, temveč smo združili skupne moči in se podali na zmago med združenimi razredi. Najboljši so bili učenci 6. razredov, ki so pokazali najboljše rezultate v vseh šestih športnih igrah. Čestitamo, šestošolci!

Ta športni dan je bil zelo zanimiv in zares nekaj posebnega. Druženje in tesno sodelovanje za zmago je bilo prepleteno z dvojezičnimi vzkliki spodbujanja, navijanja, pozitivne motivacije, pohval … Niti malo ni bilo pomembno, ali govorimo slovenski ali hrvaški jezik, pomembno je bilo naše pristno druženje in naše nove športne izkušnje!

Ta športni dan je resnično dokazal, da šport in mladi  ne poznajo jezikovnih in državnih meja!