Regijsko tekmovanje iz znanja konstruktorstva in tehnologij obdelave

V petek, 7. 4. 2017, se je 15 učencev naše šole udeležilo regijskega tekmovanja iz znanja konstruktorstva in tehnologij obdelave, ki je potekalo na OŠ 3 Murska Sobota.

Bor Rajtar, Miha Halas, Leon Gerič, Gal Čeleš, Rene Tibaut, Maks Vugrinec, Roko Sitarić, Iva Okorn, Živa Zadravec, Tim Hozjan, Nikolaj Novak so tekmovali v kategorijah K1 in K2 (sestavljanje z Lego gradniki), Alen Horvat in Alen Balažic v kategoriji K3 ter Staša Jerič v oblikovanju s papirjem.

Tekmovalci v kategoriji K1 so sestavljali grad, K2 skladiščno dvigalo, K3 pa polnilnik moke. V močni konkurenci sta tretje mesto dosegla Miha Halas (2. razred) in Alen Balažic (7. razred). Izdelek iz papirja pa je oblikovala Staša Jerič (velikonočna košarica), ki je dosegla 1. mesto in se bo udeležila državnega tekmovanja.

Čestitke vsem tekmovalcem za vložen trud in osvojena priznanja.

Mentorja: učitelj Elvir in učitelj Vlado