Pustno rajanje

Na zadnji februarski dan so učenci naše šole opravili 3. športni dan, in ker je bil ta dan pustni torek, so se učenci, učitelji, delavci šole našemili in nadeli čim bolj zanimive in kreativne maske ter veselo zarajali. Po jutranjem shodu mask je sledil pustni pohod v središče Črenšovcev do gasilskega doma. Pohod je bil zelo pisan in vesel, pa ne samo zaradi maškar, temveč tudi zaradi treh harmonikarjev, ki so na povorki pustnih mask neutrudno igrali glasno poskočno glasbo. Po pohodu so sledile plesne delavnice plesne šole Urška, kjer so maškare zaplesale hip-hop, pop, otroške in družabne plese … Vsak učenec se je poskušal čim bolje odrezati in končna predstavitev naučenih plesov je bila prava paša za vse maskirane oči.