Obisk upokojenih sodelavcev ZRSŠ

V sredo, 21. 12. 2016, so našo šolo in vrtec obiskali upokojeni nekdanji sodelavci ZRSŠ, skupaj z go. predstojnico in dvema pedagoškima svetovalkama. Zanimalo jih je zdajšnje delo v šoli in v vrtcu, predvsem pa urejenost in organizacija dela v novem vrtcu pri šoli. S pozdravnim nagovorom in pesmijo so naše goste pozdravili najprej učenci, nato pa še ravnateljica in drugi zaposleni na šoli in v vrtcu. Z veliko pozornostjo so naši gostje spremljali delo in ugotovili, da se uresničuje vizija, ki so si jo lahko nekoč le želeli, a hkrati postavljali temeljne kamne za zdajšnje delo in uspehe. Druženje je bilo res prijetno in sproščeno, zato se zahvaljujem vsem, ki so sodelovali pri organizaciji in izvedbi srečanja.

Ravnateljica: mag. Marija Horvat