S pesmijo in plesom nastopilo več kot 150 učencev

V soboto, 17. 12. 2016 je ob 15. uri množični nastop učencev domače šole in OŠ Sveti Martin na Muri navdušil številne obiskovalce v športni dvorani OŠ Franceta Prešerna Črenšovci. Na koncertu so nastopile mažoretke, trije šolski pevski zbori, šolski ansambel in glasbena skupina na orffovih instrumentih ter Matejka Koštric in Blaž Šumak s prav posebnim plesnim nastopom na vozičku. Nastop so obogatili učenci iz OŠ Sveti Martin na Muri. Učenci so pripravili tudi priložnostni bazar, zbrana sredstva pa bodo namenjena v šolski sklad. Prireditev je vse prisotne popeljala v predpraznično vzdušje in pričarala veselo pričakovanje božičnih in novoletnih praznikov. Hvala in čestitke vsem za pripravo in izvedbo tako množične prireditve.

Zapisala ravnateljica:

mag. Marija Horvat