4. recitatorsko tekmovanje

Ministrstvo za izobrazevanje OS Crensovci socialni_sklad_slogan

V petek, 26. novembra 2016, je ob 16.00 uri v Lendavi potekalo recitatorsko tekmovanje, kjer so se recitirale pesmi Frana Miličinskega Ježka. Na tekmovanju so sodelovali otroci iz vrtcev, učenci osnovnih in srednjih šol ter člani kulturnih in drugih društev z območja UE Lendava. V okviru projekta Popestrimo šolo se je tekmovanja iz naše šole udeležilo petnajst učencev od 1. do 6. razreda. V drugi kategoriji od 1. do 3. razreda je Klara Kovač iz 3. b razreda usvojila srebrno priznanje in knjižno nagrado. V tretji kategoriji od 4. do 6. razreda pa je bronasto priznanje in knjižno nagrado usvojila Doroteja Bojnec iz 6. a razreda.

Vsem tekmovalcem čestitamo za vložen trud in dosežke.

mentorica, Tadeja Horvat

IF

“​Naložbo sofinancirata Republika Slovenija in Evropska unija iz Evropskega socialnega sklada”