Simbioza – računalniška pismenost

Spoštovani!

Simbioza bo tudi letos povezala mlado in starejšo generacijo na OŠ Franceta Prešerna Črenšovci.

Namen projekta je preko medgeneracijskega sodelovanja poskrbeti za dvig računalniške pismenosti med starejšimi. Ob pomoči naših učiteljev in učencev, prostovoljcev, se boste naučili uporabljati računalnik in internet. Delavnice bodo potekale v šolski računalniški učilnici.

Izobraževanja so brezplačna, potekala bodo v tednu od 21. do 25. novembra 2016, od 9.00 do 10.30 ure.

Prijavite se lahko do srede, 16. 11. 2016, oz. do zapolnitve mest s prijavnico, ki jo oddate pri informatorki šole ali pošljete na e–naslov: metka.husar@guest.arnes.si

Prijavnico si lahko natisnete TUKAJ.

Vljudno vabljeni! Veselimo se vaše udeležbe.

Koordinatorica projekta:                                                       Ravnateljica:

mag. Metka Husar Černjavič                                                 mag. Marija Horvat

Simbioza-vabilo