Medgeneracijske vadbene urice

V tednu od 10. do 14. oktobra 2016, smo v telovadnici OŠ Franceta Prešerna Črenšovci skozi šport in druženje povezali več generacij. Na vadbenih uricah smo se razmigali in naredili korak za zdravje, k pravemu načinu življenja. Našim učencem in otrokom vrtca se je pod mentorstvom učiteljev oz. vzgojiteljev pridružilo 87 zunanjih udeležencev: staršev, babic in dedkov. Veseli smo velikega odziva in druženja ob zanimivih športnih igrah.

V pogovoru po športni vadbi so nam zaupali, da si želijo več takih druženj, da je čas druženja prehitro minil, spomnili so se svojih šolskih dni, ko je bila marsikatera ura zelo dolga. Povabili smo jih na računalniške delavnice, ki jih bomo izvajali konec novembra. V medgeneracijskem druženju tkemo nevidne vezi, ki nas vse bogatijo.

Hvala vsem udeležencem za sodelovanje in izvajalcem za izvedbo dogodka.