60 let Zavoda RS za šolstvo

ZRSŠ OE Murska Sobota je v petek, 14. 10. 2016 v Puconcih, v Spominskem domu Štefana Küzmiča, obeležil svojih 60 let delovanja. Slovesnosti so se udeležili tudi nagrajenci Blaža Kumerdeja in s svojimi nagovori sooblikovali slovesnost. Ker je tudi naša šola leta 2009 prejela priznanje Blaža Kumerdeja za odlično partnerstvo z ZRSŠ pri uvajanju novosti v vzgojno-izobraževalno delo, je na slovesnosti sodelovala tudi naša ravnateljica mag. Marija Horvat. Njen nagovor in predstavitev si lahko ogledate na povezavah.

Vsi zaposleni v vrtcu in OŠ Franceta Prešerna Črenšovci iskreno čestitamo vsem sodelavcem in vodstvu ZRSŠ, še posebej pa ge. Ireni Kumer ob 60-letnem jubileju in želimo, da bi še naprej tako uspešno sodelovali v dobro naših otrok in mladih.

Predstavitev: