Občinska prireditev ob dnevu državnosti in zaključku šol. leta

Občinska prireditev ob dnevu državnosti in zaključku šol. leta 2015/16

»Z MIROM V SRCU PLEŠEM SREČEN/-NA V SVOJI DOMOVINI«

Prireditev je potekala v petek, 24. junija 2016, ob 10. 00  uri v šolski telovadnici OŠ Franceta Prešerna Črenšovci. Slavnostni govornik je bil župan Občine Črenšovci, g. Anton Törnar. Učence,  vse zaposlene na naši šoli in goste je nagovorila tudi ravnateljica, mag. Marija Horvat. Prireditev je trajala eno šolsko uro. Skozi program so se zvrstili skoraj vsi učenci naše šole, in sicer preko sodelovanja v MPZ, v dveh OPZ-ih, preko igrice, deklamacij, recikliranega orkestra učencev, spremljave na klavir, nastopa na flavto in plesne točke, ki je bila presenečenje za vse gledalce. Domovino smo počastili s kratkim filmom, ki so ga posneli učenci naše šole, pod mentorstvom ge. Andreje Sever. Program sta povezovala Mia in Denis. Zahvala vsem, ki so sodelovali pri izvedbi programa.

Slavica Hozjan S.  in Tanja Karlovčec