8. festival talentov

V torek, 21, 6, 2016, je na šoli potekal  8. FESTIVAL TALENTOV. Poleg udeležencev iz Slovenije, so svoje talente predstavili tudi mladi iz Hrvaške, Avstrije in Madžarske. Preko 150 učenk in učencev ter dijakinj in dijakov 23 osnovnih in srednjih šol je plesalo, pelo, igralo na najrazličnejše instrumente, izvajalo kemijske poskuse, predstavljalo glasila, raziskovalne naloge, projekte, svoje šole, pripravilo razstave umetniških del, izvedlo poligone … Pri tem jih je spremljalo preko 50 mentorjev. Med nastopajočimi so bili tudi naši učenci.

Kot evropska talent točka si bomo tudi v prihodnje prizadevali za nudenje možnosti mladim talentom, da bodo svojo ustvarjalnost  in nadarjenost lahko predstavili oziroma svoje izkušnje podelili z drugimi.